• 1

Współpraca

Zapytanie

Po otrzymaniu od Państwa zapytania drogą telefoniczną lub e-mailową, w oparciu o przekazane nam informację przygotowujemy wstępy projekt i wycenę mebli. Jeśli mają Państwo swój pomysł lub projekt, nawet odręczny prosimy o jego przedstawienie – wcielimy go w życie. 

Pomiary

Po wstępnym ustaleniu rodzaju zabudowy, dokonujemy dokładnych pomiarów technicznych na miejscu u klienta. Wizyta naszych pracowników ma również na celu, dokładne poznanie Państwa potrzeb i warunków.

Projekt

Na tym etapie przygotowujemy dokładny projekt w oparciu o dokonane pomiary i Państwa sugestie. Wykonujemy wizualizację w oparciu o wybrane przez Państwa materiały i kolorystykę. Dopracowujemy wszelkie szczegóły i wprowadzamy poprawki. Kiedy projekt Państwa zadowoli w oparciu o niego przedstawiamy ostateczną wycenę. 

Umowa

Po ostatecznym zaakceptowaniu projektu i ustaleniu terminu realizacji przystępujemy do podpisania umowy. Warunkiem przekazania projektu do produkcji jest wpłata zaliczki w umówionej wysokości. Płatności można dokonać gotówką lub przelewem na wskazane konto. Po jej dokonaniu otrzymają Państwo potwierdzenie. 

Montaż

Gotowe meble są dostarczane na miejsce i montowane przez naszych fachowców. Dokładamy wszelkich starań, aby montaż przebiegał sprawnie i szybko. Podczas pracy zawsze staramy się, najbardziej jak to jest możliwe, zachować czystość.